(097) 777-57-50
проспект Перемоги 2, офіс 75, місто Київ
Замовити консультацію адвоката

Сімейне право

Услуги адвоката по семейным делам

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ

Адвокат по сімейним справам – це, в першу чергу, ваш партнер і радник, готовий у будь-якій складній ситуації надати кваліфіковану юридичну допомогу, взяти на себе клопоти, пов'язані з вирішенням юридичних формальностей і добитися позитивного результату. 

Коли ви переживаєте розлучення -  важливо мати хорошу юридичну підтримку і приймати правильні рішення. Ми готові запропонувати кваліфіковану допомогу і надати повну юридичну підтримку в процесі розлучення, вирішені питань опіки над дітьми, аліментів, поділу спільного майна. Рішення, прийняті на цьому етапі, дійсно можуть вплинути на все подальше життя. Ми розуміємо важливість цього, з відповідальністю ставимося до справи кожного нашого клієнта і боремося за його інтереси. 

Коли потрібні послуги адвоката по сімейним справам?

Будь-який досвідчений фахівець вам скаже, що запобігти проблему набагато легше, ніж потім шукати рішення. Саме тому постійна співпраця з адвокатом дозволить уникнути тривалих і дорогих судових розглядів. Тому варто консультуватися з адвокатом перед здійсненням угод на значні суми, при купівлі нерухомості або машини, в питаннях структурування бізнесу, у разі прийняття спадщини, а також з інших питань, які тягнуть за собою юридичні наслідки.

Сімейний адвокат допоможе вирішити конфлікти, пов'язані з розірванням шлюбу, такі як стягнення аліментів, визначення місця проживання дітей, поділ спільного майна. Адвокат по сімейних справах також допоможе встановити факт проживання однією сім'єю до укладення шлюбу і розділити майно, нажите в цей період.

Обговорити ваше питання з адвокатом ви можете за телефоном (096) 671-21-81

Послуги адвоката по сімейних справах:
Сімейне право

Розірвання шлюбу в судовому порядку;

Сімейне право

Стягнення аліментів;

Сімейне право

Розділ загального майна подружжя;

Сімейне право

Позбавлення батьківських прав;

Сімейне право

Визначення місця проживання дитини;

Сімейне право

Встановлення чи оспорювання батьківства;

Сімейне право

Встановлення фактів проживання однією сім'єю;

Сімейне право

Встановлення порядку спілкування з дитиною;

Подати на розлучення

Розлучення це відповідальне рішення в житті, до якого варто заздалегідь підготуватися. В процесі розлучення часто виникають конфлікти при поділі майна, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів на утримання дітей. Адвокат допоможе вам оцінити всі можливі варіанти розвитку подій і підготуватися до судового розгляду.

Ми готові забезпечити повне супроводження судового процесу по розлученню і представництво ваших інтересів при вирішенні всіх супутніх питань. За допомогою фахівців розірвати шлюб можна швидко і без особливих труднощів.

Аліменти

Ще одне питання, яке доведеться вирішити при розлученні - це стягнення аліментів на утримання дітей. Безумовно краще домовиться про розмір і порядок виплати аліментів на утримання дитини та укласти відповідний договір, але якщо вирішити це питання мирним шляхом не вийшло, стягнути аліментів можливо на підставі рішення суду.

Сімейним кодексом України передбачено стягнення аліментів у вигляді частини від заробітку або у твердій грошовій сумі. Розмір аліментів, який підлягає стягненню, визначається судом на підставі аргументів і доказів, поданих сторонами.

Адвокат допоможе вам скласти позовну заяву про стягнення аліментів і забезпечить представництво ваших інтересів в суді. Також ми готові проконсультувати вас про порядок примусового стягнення аліментів, вирішенні питань пов'язаних зі стягненням пені та заборгованості за несвоєчасну оплату аліментів.

Поділ спільного майна

Якщо ви твердо вирішили подати на розлучення, вам доведеться вирішити питання, пов'язані з розділом майна набутого під час спільного проживання. Не варто забувати, що розділу підлягає не тільки майно, а й борги подружжя.

Судові справи про поділ спільного майна пов'язані з вирішенням спорів про наявність прав подружжя на спірне майно, визначення часток кожного з подружжя у спільному майні, припинення права спільної власності і встановлення права індивідуальної власності на спільне майно. Варто пам'ятати, що при вирішенні питання про розподіл майна нажитого під час шлюбу, доведенню підлягають підстави набуття майна, час придбання та походження коштів, за які було придбано спірне майно.

Ми рекомендуємо не відкладати вирішення питань пов'язаних з розділом спільного майна. Якщо вчасно не забезпечити позов і не заарештувати воно може бути продано без вашої згоди.

Зв'яжіться з нами

Не відкладайте вирішення важливих питань. Записуйтеся на безкоштовну консультацію адвоката по сімейним справам або залишайте заявку на сайті. Ми розберемося в вашій ситуації, запропонуємо способи вирішення проблеми і тільки, якщо вас влаштує один з варіантів, запропонуємо укласти договір і оплатити наші послуги. У Адвокатському об'єднання «Аксіо» працюють досвідчені адвокати, які готові допомогти вам на кожному етапі вашої справи.

 

Обговорити ваше питання з адвокатом ви можете по телефону (096) 671-21-81

Залишилися питання?

Залиште свій номер
телефону і ми вам передзвонимо!