(097) 777-57-50
проспект Перемоги 2, офіс 75, місто Київ
Замовити консультацію адвоката

Боргові зобов'язання

Долговые обязательства

СТЯГНЕННЯ ПРОБЛЕМНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ

В умовах нестабільної економічної ситуації виконання взятих на себе боргових зобов'язань часто стає неможливим. В такому випадку, як кредиторів, так і боржників, доводиться звертатися за допомогою до професійних юристів. Наші фахівці володіють інструментами, практичне застосування яких дозволить вирішити питання повернення заборгованості або захистити активи і врегулювати повернення боргу на найбільш сприятливих умовах.

Досвід адвокатів АО «Аксіо» дозволять стягувати заборгованість у судовому порядку швидко і ефективно.  Ми працюємо з справами про стягнення боргу за розписками, договорами купівлі-продажу, поставки, надання послуг, а також в інших випадках виникнення боргових зобов'язань.

У процесі стягнення боргу ми детально аналізуємо платоспроможність боржника, знаходимо майно а за рахунок якого можливе погашення заборгованості. У більшості випадків ми добиваємося арешту майна боржника ще до винесення рішення про стягнення боргу.  

Домовитися про особисту зустріч з адвокатом ви можете за телефоном (096) 671-21-81

 

Адвокати АО «Аксіо» стягують суму заборгованості з урахуванням:

1. Інфляції

Варто відзначити, що нестабільна економічна ситуація призвела до значного знецінення гривні.  У той же час, Закон дозволяє стягувати заборгованість з урахуванням індексу інфляції. У 2015 році індекс інфляції в Україні становив 143%.  Таким чином, заборгованість яка виникла до 2015 року збільшилася на 43% порівняно з минулим роком.

2. Три відсотки річних

Нарахування трьох відсотків річних на суму боргу передбачено нормами Цивільного кодексу України. Незалежна від наявності цих умов в договорі, три відсотки річних можуть бути стягнуті на підставі норм Закону.

3. Неустойки

Під неустойкою мається на увазі штраф і пеня. Якщо положеннями договору або Закону передбачена неустойка за виконання договірних зобов'язань, адвокат розраховує суму боргу з урахуванням штрафних санкцій.

4. Судових витрат

У разі задоволення позову, судові витрати стягуватимуться з протилежної сторони. До суми судових витрат включається судовий збір, сплачений стороною при подачі позову, вартість послуг адвоката, витрати на проведення експертиз, якщо такі були необхідні.

Вартість послуг адвоката

Вартість послуг адвоката по стягненню заборгованості залежить від суми боргу, складності справи та обраного вами способу оплати (передоплата або оплата по результату).

У справах з сумою боргу до 100 тис. грн. застосовується фіксована ставка 500$ за супроводження розгляду справи в суді першої інстанції.

У справах сумою боргу від 100 тис. грн. вартість послуг адвоката може варіюватися від 5 % від суми боргу, за умови повної попередньої оплати, до 25 % від суми боргу, у випадку роботи на результат.

Ми завжди знаходимо оптимальні рішення для наших клієнтів. Попередня консультація у справах про стягнення заборгованості надається безкоштовно.

Дізнатися вартість стягнення заборгованості ви можете при особистій зустрічі з адвокатом. Записуйтеся на прийом за номером (097) 777-57-50

Як ми будемо працювати:

  1. Запросимо вас для особистої зустрічі, вивчимо матеріали справи, проконсультуємо по всім питанням, які вас цікавлять;
  2. Зберемо інформацію про боржника, його майно, ділову активність. Визначимо перспективи реального стягнення заборгованості;
  3. Проведемо розрахунок заборгованості з урахуванням інфляції, трьох відсотків річних, неустойки, збитків;
  4. Підготуємо претензії, направимо адвокатські запити, зберемо відсутні докази;
  5. Підготуємо позовну заяву, а також заяву про забезпечення позову;
  6. Приймемо участь безпосередньо в судових засіданнях;
  7. За необхідності, візьмемо участь при розгляді апеляційних і касаційних скарг у справі;
  8. Отримаємо рішення суду та виконавчий документ;
  9. Підготуємо заяви про примусове виконання рішення суду. Відкриємо виконавче провадження;
  10. У разі необхідності порушимо кримінальну провадження щодо боржника;
Переваги роботи з нами:
Боргові зобов'язання

Офіційний договір про правової допомоги з адвокатським об'єднанням;

Боргові зобов'язання

Стягнення витрат на адвоката з опонента у разі задоволення позова;

Боргові зобов'язання

Можливість безготівкового розрахунку, документи для формування витрат;

Боргові зобов'язання

Вся представлення вами інформація є адвокатською таємницею і охороняється Законом;

Боргові зобов'язання

Над вашою справою будуть працювати тільки досвідчені адвокати;

Боргові зобов'язання

Ми забезпечуємо оперативне виконання рішення суду;

Залишилися питання?

Залиште свій номер
телефону і ми вам передзвонимо!