(097) 777-57-50
проспект Перемоги 2, офіс 75, місто Київ
Замовити консультацію адвоката

Адвокат по ДТП

Защита интересов водителей (Адвокат по ДТП)

АДВОКАТ ПО ДТП 

Керування автомобілем тягне за собою безліч ризиків юридичного характеру. Щодня, сідаючи за кермо автомобіля, ви підпадайте під ризику пошкодити своє або чуже транспортний засіб, завдати шкоди здоров'ю, або просто витратити гроші на штрафи, виписані співробітниками поліції.

На жаль, запобігти ризики повністю – неможливо, але завжди є шанси вирішити проблемну ситуацію з найменшими втратами. В правовому полі не потрібно займатися самодіяльністю, це тільки  наслідки. Набагато ефективніше звернутися до адвокатів, які спеціалізуються на захисті при ДТП.

Фахівці нашої компанії є сертифікованими адвокатами, які спеціалізуються на судоврму представництві та захисті у кримінальних справах. Саме знання тонкощів судового процесу дозволяє нам ефективно відстоювати інтереси клієнта і добиватися позитивного результату.

У яких випадках варто звертатися до адвоката по ДТП?

Допомога адвоката по ДТП вам знадобитися, якщо в результаті ДТП є потерпілі, або завдано значної шкоди майну. Адвокат по ДТП допоможе довести відсутність вашої провини, а також оскаржити постанову поліції притягнення до адміністративної відповідальності.

Не варто забувати, що якщо в результаті ДТП є постраждалі – буде порушено кримінальну виробництво. Не варто недооцінювати наслідки таких подій, навіть якщо травми не видно відразу, вони можуть бути виявлені експертом при обстеженні. Тому ми завжди радимо залучати адвоката вже на стадії оформлення ДТП на місці події.

Найбільш поширеною категорією справ, з якими нам доводиться працювати, це справи про відшкодування збитку при ДТП. Необхідність залучення адвоката виникає, якщо розмір збитку перевищує ліміти відповідальності за договором страхування, або страхова компанія відмовляється виплачувати компенсацію. В такому випадку адвокат допоможе звернутися до суду з позовом про відшкодування шкоди і домогтися максимальної суми компенсації, або навпаки, не допустити необґрунтованого стягнення розміру шкоди з винуватця ДТП.

Як зможе допомогти адвокат по ДТП?

Робота адвоката на місці ДТП полягає в тому, щоб забезпечити правильну фіксацію всіх обставин, дотримання вимог закону, і в першу чергу - інтересів клієнта. Неправильно складені документи можуть спричинити безліч проблем пов'язаних із залученням винуватця до відповідальності і стягненням збитків.
Надалі справа передається до суду для притягнення до адміністративної відповідальності винуватця ДТП. Саме на цій стадії суд визначає, хто винен у пригоді і відповідно, хто буде нести відповідальність за завдану шкоду. Адвокат може допомогти довести вашу невинність у ДТП, захищати інтереси в суді, оскаржити несправедливе рішення суду.

Під час захисту потерпілих у ДТП завдання адвоката домогтися максимальної суми компенсації шкоди в найкоротші терміни, забезпечити швидке виконання судового рішення та стягнення шкоди з винуватця ДТП.

У разі захисту інтересів винуватця ДТП, адвокат повинен максимально критично оцінити розрахований розмір шкоди, перевірити кваліфікацію оцінювача, не допустити стягнення необґрунтованої суми збитків. Більш того, адвокат може забезпечити відстрочку виплати компенсації і змусити опонентів укласти мирову угоду на вигідних для клієнта умовах.

Запам'ятайте – Закон на стороні кожного, хто має доброго адвоката!

Можна уникнути відповідальності за водіння в нетверезому вигляді?

На жаль, у нашій країні поліцейські продовжують зловживати своїми повноваженнями і становлять необгрунтовані протоколи на водіїв за водіння в нетверезому вигляді за ст. 130 КУпАП. У нашій практиці ми часто стикаємося з ситуаціями, коли поліцейські рекомендує відмовитися від проходження огляду на стан алкогольного сп'яніння, мотивуючи це тим, що водій не понесе відповідальності і після цього справа потрапляє до суду. Також протоколи часто оформлятися на абсолютно тверезих водіїв, які могли вживати алкоголь біліше ніж за добу до того, як сіли за кермо.

Якщо Вас намагаються безпідставно притягнути до відповідальності за водіння в не баскому вигляді за ст. 130 КУпАП, адвокат допоможе довести відсутність складу правопорушення, визначити сертифікована конкретна модель драгера, перевірити чи не закінчилися строки притягнення до відповідальності, за необхідності оскаржити рішення суду в апеляційному порядку.

Домовитися про особисту зустріч з адвокатом ви можете зателефонувавши за номером (096) 671-21-81

Ми готові вам допомогти в таких ситуаціях:
Адвокат по ДТП

Відшкодування збитку при ДТП;

Адвокат по ДТП

Повернення посвідчення водія;

Адвокат по ДТП

Справи по ДТП;

Адвокат по ДТП

Зняття арешту з автомобіля;

Адвокат по ДТП

Спори зі страховими компаніями;

Адвокат по ДТП

Експертиза при ДТП. Оцінка збитку;

Адвокат по ДТП

Оскарження постанов по ст. 130 КУпАП водіння в нетверезому вигляді;

Адвокат по ДТП

Оскарження штрафів за адміністративні правопорушення;

 

Зв'яжіться з нами

Не відкладайте вирішення важливих питань. Записуйтеся на безкоштовну консультацію адвоката по ДТП або залишайте заявку на сайті. Ми розберемося в вашій ситуації, запропонуємо способи вирішення проблеми і тільки, якщо вас влаштує один з варіантів, запропонуємо укласти договір і оплатити наші послуги. У Адвокатському об'єднання «Аксіо» працюють досвідчені адвокати, які готові допомогти вам на кожному етапі вашої справи.

 

Обговорити ваше питання з адвокатом ви можете по телефону (096) 671-21-81

Залишилися питання?

Залиште свій номер
телефону і ми вам передзвонимо!